لینکهای مرتبط

 

 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 690948
بازديدکنندگان امروز: 104
کل بازديدکنندگان: 1202559
بازديدکنندگان آنلاين: 19
زمان بارگزاري صفحه: 0.6084 ثانيه
اخبار > کسب رتبه سوم حفظ قرآن کریم


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه سوم حفظ قرآن کریم

خانم فاطمه عابدینی دانشجوی دندانپزشکی رتبه سوم حفظ کل قرآن مجید را  در گروه دانشجویی جشنواره ملی قرآن دانشجویان ایران کسب کردند.
 این موفقیت بزرگ را به ایشان ، جامعه قرآنی و خانواده محترمشان تبریک گفته و توفیقات روزافزون الهی را برای این نماینده شایسته وزارت بهداشت از در گاه  احدیت آرزومندیم.

پیام دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت موفقیت سرکار خانم عابدینی دانشجوی رشته دندانپزشکی قم در مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه های کشور
بسم الله الرحمن الرحیم
إن هذالقرآن یهدي للتي هي أقوم و یبشرالمومنین الذین یعملون الصالحات أن لهم أجرا کبیرا 

🔹بار دیگر لطف خدای رحمان شامل حال ما شد و  تلاش ها و مجاهدتهای فرزندان دانشگاه علوم پزشکی قم به ثمر نشست و برگ زرین دیگری بر دفتر پر حجم و وزین افتخارات این دانشگاه افزوده شد.

🔹برگی زرین که تار و پود آن آغشته به عطر معنوی قرآن و کلام نورانی خداست، افتخاری که سرشار از نور معرفت و بارقهء حکمت است.

🔹باری، کسب مقام سوم در رشته حفظ کل قرآن کریم در جشنواره ملی قرآن و عترت کشور،توسط سرکار خانم فاطمه عابدینی دانشجوی دندانپزشکی ، گویای روح قرآنی حاکم بر این دانشگاه است که در ذره ذره از وجود این دانشگاه نفوذ کرده است.

🔹آرزو می کنیم و حتم داریم که به دست آوردن چنین جایگاه معنوی، باعث خواهد شد تا آموزه های زیبا و معنوی قرآن و عترت هر چه بیشتر در این دانشگاه حاکم شده و عطر روحانی و روح کلام خدا بیش از پیش در این خانهء علم به مشام برسد.

🔹اینجانب ضمن عرض تبریک به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی قم ، کسب مقام سوم رشته حفظ کل قرآن کریم  این جشنوارهء معتبر سراسری را به پیشگاه حضرت بقیه الله(عج) پیشکش و تقدیم می نماییم به امید آنکه قلب مهربان و رئوف حضرتش راهنمای راه ما و گره گشای کارمان باشد.

🔹دکتر  ابوالفضل ایرانی خواه
🔹رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم


٠٩:١٠ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٣٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج